Aracın Toyota Caldina Modeli 199&doktora 4 çekişli - manuel onarım, bakım ve işletme.
Autorepguide.com kılavuzda sunulan çalışma, araba Toyota Caldina bakım ve onarım için adım prosedürleri 2002-2007 döneminde üretilen adım açıklar. Caldina, 1ZZ-(1.8 litre) FE ve 3S-GTE (2.0 litre) 4 3s-Fe (2.0 l D -) 1AZ motor modelleri ile donatılmış.
Yayın manuel kontrol ve (D-4, (WT) gaz dağıtım aşamaları değişim sistemleri-sistem turbo boost = direkt yakıt enjeksiyonlu) motor yönetim sistemleri Toyota onarım ayrıntılı veri sağlar. Kitapta, sistem kendi kendini tanı motoru, otomatik vites, (fren sistemi) ABS, TRC, VSC, BA, SRS sahibi tarafından kullanım için talimatları vardır. Ayarlama ve (BA) (Türk KIZILAYI), Denge Kontrol (VSC), acil durum fren otomatik vites kutusu, Toyota, anti-buccofacial sistemi tamiri için basılı talimatları kılavuzu. Onarım ayrı bir bölümüne el Toyota Caldina arabanın kodları muhtemel hata verdi ve ana kontrol ünitesi motor, otomatik şanzıman, ABS, BA, Türk KIZILAYI, VSC test nitelendirdi.
Kitap araba elektrik ekipman öğeleri kontrol elektrik şemaları Caldina, açıklaması vardır.
Yedek ve yedek parça numaraları verilen, planlanan bakım Toyota Caldina dizinde göre.