Bakım ve onarım için Üretim Toyota Prius 2004 yılları rehberi.
İşletme ve bakım için resimli referans kitapçık onarım Manuel Toyota Prius yanı sıra, rehberlik, ayrıntılı olarak araba Toyota Prius, 2003-2009 yılında gerçekleştirilen üretim, motorları 1NZ benzin modelleri hacmi 1.5 litre olan-FXE, bir iş üzerinde çalışan ile donatılmış cihaz açıklanır.
Bu edition motor kontrol sistemleri (VVT-i) gaz dağıtım aşamaları değişim bileşenleri tanı ve tamiri mümkün olan en yüksek bilgi (ABS de dahil olmak üzere, VSC ve ECB) fren parçaları tamiri için uygun uygulama ipuçları ve detaylı talimatlar, sistemleri öz-motor, direksiyon ve süspansiyon, hibrid sistem ve iletim tanı (kilitlenmeyen fren sistemi) ABS doğru kullanımı konusunda öneriler, (sistem kararlılık) VSC, ECB yönetim sistemi (fren), SRS (pasif güvenlik sistemleri) içerir hibrid motor tamir için nasıl ve detaylı talimatlar.
Motor kontrol ünitesi ve otomatik şanzıman, anti-bu makine sistemleri (ABS, BA, Türk KIZILAYI, VSC) Honda Edix, ANS ve otomobil klima işleme geliştirmek için kullanılan (ABS, BA) fren sistemi kilit.muayene prosedürü el araba sorun kodları içerir açıklar
Manuel potansiyel yaralanmalar ve yaralar, araştırdı Sorun Giderme anlatılır. İzin verilen giyim ana parçaların belirtilen çiftleşme boyutları ve sınırları, önerilen yağlar ve sıvılar çalışma hakkında bilgi edinin.