Aracın VOLKSWAGEN Passat 2000 - 2005-manuel onarım, bakım ve işletme.
Kılavuzu ayar " VW Passat için Seçenekler;sedan" ve vagon, Özel Seçenekler / seçenekler sınırlı serisi de dahil olmak üzere kapsar. 4 silindir benzinli motor. (1781 cm3) 8 l ve 2. Seçenekler de dahil olmak üzere Turbo (1984 cm3) () 0 L. 4-silindir turbo dizel motor. (1896 cm3) 9 L.. (Benzinli) motor V5 ile kabul modeller, manuel şanzıman " ile V6 (benzin ve dizel) ve W8 (petrol), model;7 İleri" model "4-Hareket". Yeni bir dizi, Haziran 2005 yılında piyasaya kabul edilmez. Bu El Kitabı: basit bakım haftalık kontroller, bakım, tam adım adım kılavuz, bu gibi durumlarda ne yapılacağını yolu yetersizliği sorunlara kolay çözüm bulma hatası, araç sistemlerinin adım kontrol-teftiş adım için hazırlık, uygulama güvenliği, güç kaynağı sistemi ve ateşleme bazı açıklamalar için teknik terimler sözlüğü, fren sistemi kontrol ve onarım, elektrik Sorun Giderme, ayarlama motor, küçük ve büyük onarım, renkli kablo şemaları daha kolay öğeleri bulmak için yapmak içerir kullanım tavsiyeleri. Bu kılavuz, mevcut araçları kullanarak VW Passat tam demontaj ve Montaj sırasında edindiği belirli deneyimlere dayanır. Yayımcı ipuçları bazı durumlarda özel araçları olmadan yapılacak Yardım ve işi kolaylaştırır. Zorluk düzeyi tanımlanmış ve yeni başlayanlar için basit bakım işlemleri uzmanı olan karmaşık görevleri arasında deneyim: gerekli işlemi her tür için. Belirli bir işi gerçekleştirmek için nasıl çizimler yüzlerce eşliğinde adım adım talimatları göster.

Yayıncı: Alfamer Yayıncılık
Serisi: Haynes