Aracın (VAZ-2170, -2171, -2172) Lada Priora - manuel onarım, bakım ve işletme.
Kitap hazır yedek parça olarak 16 ve 8 valf motorlar l , 6i ile 2170 (VAZ--2171 , -2172 ) araba Lada Priora bakım ve onarım açıklama garaj atölye olarak açıklanmıştır. Tüm çalışma işlemleri, fotoğraf ve ayrıntılı açıklamalar eşliğinde, zaman, çaba ve para tasarrufu ve ekipman hasar riskini en aza indirmek için.
Kılavuzu garaj atölye açısından kaliteli tamir ve bakım Lada Priora yürütmek için yapılması gereken gerekli tüm çalışmaları ayrıntılı bir açıklama içerir. Tüm çalışma işlemleri, fotoğraf ve ayrıntılı açıklamalar gösterildiği, zaman, çaba ve para tasarrufu ve aynı zamanda en az cihazın hasar görmesi riskini ödeme.
Kitap bağımsız tamir ve bakım Lada Priora yürütmek ve teknik denetim prosedürü için makineyi hazırlamak için sahibi yardımcı olacak birçok yararlı ipuçları ve yönergeler içerir.
Manuel de bakım makinenin elektrik parçaları kontrol (kablo) elektrik devresi, açıklama için manuel VAZ 2170, öneriler içerir.
Bu yayının araba Lada Priora sahipleri, mekanik, uzman istasyonları, tamir atölyeleri ve servis istasyonları için faydalı olacaktır.

Tür:başvuru kılavuzu
Avtoknig yayıncı: Dünya
Serisi: kendim tamir ettim