Airbrush - Sanal araba tuning.
Yüksek sosyeteden zarif bir kadın olarak araba boyamak çok onunla olmak istiyorum, ama bir kaç gelemez. Neden başkalarının dikkatini hayran cesaret edenler. İlk makine, bir yıldan fazla, arabayı emekli veya karayolu oligark ya da geçmiş yaşam tarafına kadar boyalı arabanın gözler: genç düşecek kim olduğu önemli değil. Döküm bak, istisnasız herkes tarafından takdir edilecektir. Başarılı bir kişinin aynı zamanda araba niteliksel bir resim kendi tat bir gösteri ve bir kartvizit. Demir at değil sipariş üzerine kötü hayat bir resim.
Şimdi kendi hayallerini yaratmak için, ilk programı "Sanal araba tuning kullanan bir bilgisayarda fırsat var. Airbrush" bu sadece biraz hayal gücü göstermek gerekir ve ev konforunda benzersiz bir sanat eseri oluşturabilirsiniz. Ve, eğer Studio airbrush gidecek olursan, ben " açıklamak zorunda değilsin;parmak" sanatçı, ne ondan istiyorum. -Çizimler yapılmış, kullanıma hazır ya da araba benzersiz özellikleri yapmak için bilgisayarınızdan herhangi bir resim kullanın.
Bulabilirsiniz diskte:
hazır • 50-airbrush aslında mevcut makineler yaptı
sanatçılar • liste tüm Rusya üzerinde konsantre
• uygulama için 200'den fazla hazır desen makineye
kendi çizimleri eklemek için • beceri
• araba harici bir grafik düzenleyici boyamak imkanı.

Geliştirici: Bocosoft