Yetkin tartışmak ve profesyonel bir mekanik araç tamir veya kendi çalışma planı sağlayacak basit ve açık öğretim olmak için bu kılavuzun amacı:. Kılavuzu (stüdyoda yapacak karar bile) işi yapmak için, teşhis ve teknik durumu hakkında bilgi vermek, operasyon ve bakım ve onarım için teşhis sırası belirlemek gerekir ne karar vermenize yardımcı olacaktır. Bakım ve onarım bu basit el aletleri en çalışmalarında kullanılan metrik anahtarlar, tornavidalar ve ölçüm probları iyi bir set olması gerekir. Metin özel araçlar ya da özel bir eğitim gerekli onarımlar için bir uyarıdır.
Kılavuzu çeşitli parçaların işlev ve konumlarını gösteren resimler ve açıklamalar sağlar. Bu yüzden bir acemi bile yapabilir bu işi tarif ve aşamalı bir sıra içinde fotoğraflandı.
Birçok çizimler vardır, özellikle bu işlemlerin ayrıntılı sırası yapılması parçalarında. Metni açıklayıcı resimler eşlik ediyor. Sırayla ondalık sayılar numaralı Bölümde konumlarına göre. Kılavuzun başında kolay bir soru bulabileceğiniz detaylı İçerik, içerir.

Benzinli motorlar:
4-silindir
1.6 RN l Keihin karbonhidrat I
NE 1.8 p. karbüratör Keihin ben
EN 1.8 l karbüratör Keihin II
DZ 1.8 l enjektör Bosch K-Jetronic
RM 1.8 l enjektör Bosch Mono-Jetronic
JN 1.8 l enjektör Bosch KE-Jetronic
2.0 l enjektör Bosch KE-Motronic
5-silindir
1989'a kadar PS 2.0 litre enjektör Bosch K-Jetronic ()
PS 2.0 litre enjektör Bosch KE-Jetronic (1989)
KV 2.2 l. enjektör Bosch K-Jetronic
(U vana)NG 2.3 l enjektör Hasta Bosch KE-Jetronic
7A 2.3 l MPI enjektör (20 vanaları)