190 Mercedes-Benz 190E 190D ve 1983-1993 - aracın manuel onarım, bakım ve işletme.
Mercedes-Benz 190, 190E 190D ve sedan.
1798 cm3, 1996 cm3, 1320 2597 cm3 cm3 hacmine sahip 4 model - ve 6 silindirli benzinli motor.
1997 cm3 yer değiştirme ve (turbo ve turbo) 3339 cm3 ile 4 model - 5-silindirli dizel motor.
Kitap 2.3 l deplasman ve 2.5 L. ve geçiş modelleri ile model 16 valf sundu.
Bu kılavuzda:
basit bakım haftalık kontroller, bakım, tam adımlı bakım ve bu gibi durumlarda ne yapılacağını yolu yetersizliği sorunları Giderme kolay yolları, araç sistemlerinin adım kontrol-teftiş adım için hazırlık, uygulama güvenliği, güç kaynağı sistemi ve ateşleme bazı açıklamalar için teknik terimler sözlüğü, fren sistemi kontrol ve onarım içerir adım, elektrik Sorun Giderme, ayarlama motor, küçük ve büyük onarım, kablolama diyagramları daha kolay öğeleri bulmak için yapmak.
Bu kılavuz en uygun araçları kullanarak Mercedes-Benz tam demontaj ve Montaj sırasında edindiği belirli deneyimlere dayanır.
Yayımcı ipuçları bazı durumlarda özel araçları olmadan yapılacak Yardım ve işi kolaylaştırır.
Zorluk düzeyi tanımlanmış ve yeni başlayanlar için basit bakım işlemleri uzman için kullanılabilir karmaşık görevleri arasında deneyim: gerekli işlemi her tür için.
Adım çizimler yüzlerce eşliğinde adım talimatlar, belirli bir işi gerçekleştirmek için nasıl göstereceğim.