Mitsubishi 6G72 V6, 6G73, 6G74 motor, 6A12, Tamir, bakım ve operasyon 6A13 - Kullanıcı Kılavuzu / eğitimi.
Kılavuz (3.0 lt.) onarım ve benzinli motorlar MİTSUBİSHİ V6 bakımı için işlemleri adım açıklama: 6G72 adım sağlar, (MPI) çok noktalı enjeksiyon ile (2.5 l) 6G73 (2.5 litre), 6G74 (3.5 litre) (2.0 l) 6А12, 6А13. Bu motorlar: "PAJERO", "RAKİP", "PAJERO SPORT", "delica sürdürmektedir SPACE GEAR", "SİGMA", "DİAMANTE", "ETERNA", "2006 yılında açılan", "GALANT", "LEGNUM", "NAZİK" arabalar yüklendi, "GS", "3000GT", "YETKİLİ".
Yayın tanı (yakıt enjeksiyon MPI, ateşleme, turbo, patentli sistemi MİVEC) motor, motor yönetim sistemi onarımı ve ayarlama, başlangıç ve şarj, sistem kendi kendini test kullanma talimatları hakkında ayrıntılı bilgi içerir. Bunların ortadan kaldırılması Olası arızalar ve yöntemleri listeler, geçerli git giyin kendi ana parçaları ve sınırları, yağlama ve çalışma sıvı önerilen boyutları çiftleşme. Tasarım değişiklikleri tanımladı . bileşenleri ve üretim sürecinde motorları derlemeler yaşadı. Ancak, Japonya'dan ithal arabalar, tasarım değişiklikleri bu kılavuzda belirtilen tarihler daha önce yapılmış olabileceği gerçeğine dikkat etmelidir. .
Yayını direkt enjeksiyon GDI sistemi olarak kabul edilmez.
Kitap araç sahipleri, servis istasyonları ve onarım mağaza personeli için tasarlanmıştır.