Mitsubishi RVR & (1991-1997) Chariot - onarım kılavuzuaracın , bakım ve operasyon.
Ben Mitsubishi RVR / RVR Spor Vites Mitsubishi / Space Runner Mitsubishi / Mitsubishi ARABA / Space Wagon Mitsubishi. Mitsubishi model 1991-1997 döneminde üretti. Kitap cihazı, bakım ve kendini tamir sahibinden Mitsubishi RVR & Mitsubishi Araba tam bir açıklama içerir.
Autorepguide.com sunulan manuel açıklar adım adım ön sürücü veya tam sürücü Mitsubishi RVR / RVR Spor Malzemeleri/ Mitsubishi Space Runner/ ARABA / Space Wagon Mitsubishi için prosedürler ve Tamir bakım işleri benzinli motor modeli: 4G63, 4G63 T/C, 4G64, 4G93 dizel motor modeli 4D68 ile donatılmış.
Manuel onarım ve dizel motorların yakıt enjeksiyon sistemi ve ateşleme sistemi, yakıt pompası gibi motorların kontrol sistemlerinin ayarlanması için ayrıntılı bilgi içerir. Kitapta, sistem kendi kendini tanı, otomatik vites ve ABS; / (ABS) Mitsubishi fren sistemi mekanik ve otomatik şanzıman, ayarlama örnekleri ve onarım ayar ayarlanması için talimatları, direksiyon ve süspansiyon da dahil olmak üzere kullanmak için talimat. Manuel ayrıntılı kablolama diyagramları sunulmuştur.
Kitap onarım Araba Mitsubishi & RVR Olası arıza ve arızalar arabalar, kendi kendine yardım sürücüsü gibi yöntemlerin bir listesini içerir. Soderjit referans listesi büyük birimleri ve parçaları, Olası izin verilen giyim, belirtilen kullanılan yağ ve sıvıların boyutu eşleşti.