CILVĒKS Darbnīcas Infosystem (VĪRIETIS WIS)
Man WIS izplatītāju dokumentācija remonts kravas automašīnas un autobusi Cilvēks. Šī programma satur informāciju par remontu, uzturēšanu, diagnostiku, vadojuma diagrammas, kravas automašīnu Man. Arī šajā programmā ir iesniegti un autobusu ražotājs Cilvēks.
Katalogs Cilvēks Wis Seminārs Informācijas Sistēmas pasludināts par 1DVD diska pilnīgas vai daļējas instalācijas dokumentācija, lai labotu cietā diska uz datoru.

Fragments no programmas, Man WIS (Seminārs Informācijas Sistēmas):
Šo remonta rokasgrāmatā ir atbalsts, lai pienācīgi veiktu remonta darbu aprakstīts šeit par transportlīdzekļiem, un vienības, un atspoguļo tehnisko līmeni piegādes brīdī materiāla drukāt.
Izstrādes laikā, šo vadlīniju nozīmē klātbūtni profesionālā kvalifikācija, kas nepieciešama darbam ar transportlīdzekļiem un vienībām.
Ilustrāciju un atbilst aprakstiem ir tipisks momentuzņēmumi, kas ne vienmēr atbilst remontēt vienība, nevar kļūdīties. Šādos gadījumos plānošanas un remonta darbu veic atbilstīgus.
Remonts kompleksa papildu vienības, ko veic mūsu klientu apkalpošanas vai pakalpojumu Departaments ražotājs. Par šīs vienības tekstu, kas nodrošina īpašu norādījumu.
Remonta darbi tiek klasificēta nodaļās un apakšnodaļās. Katra apakšnodaļa sākas ar lapu "informatīvi dokumenti". Informatīvi dokumenti veido apkopojumu par svarīgākajiem nosacījumiem aprakstīts remonts. Priekšnoteikumi, lai veiktu darbu var sekot detalizētu darba aprakstu.

Versija: 1.2.2.18
Platforma: Windows