Bugün üretilen tipik bir araba için motor Üretim Seri Üretim bir çalışmadır. Üretici için üretim sürecinde avantaj genellikle son kullanıcının çıkarlarına ters düşer. Ne standartları ve özellikleri geniş bir dizi, genellikle özgün tasarım karşılamak için optimize değil, içinden düşmek için yapılmış bir motor maliyetlerini sonuçlar üretim üretim ve kaydeder hızlandırır. Kısacası, ucuz ve hızlı motor üretim özensiz sonunda bir ürün çıkıyor. Meraklıları motorları onların istediği elbette değil.

Herhangi bir motor performansını en üst düzeye çıkarmak için, dengeli ve bitki üreticisi için ilk etapta uygun olan çok hassas toleranslar için bitmiş olması gerekir. Tüm motorlar dört silindir ya da sekiz silindirli, Amerikan veya başka bir üretici, performansı büyük ölçüde artırıldı.

Bu kitapta, Mike Mavrigian tarafından motorlarında uzman açıklar ve en temel motor teknolojisi gösterir ve dengeleme ve motorların çalışması optimizasyonu uyum ayrıntılı işlemleri gerçekleştirmek. Dengeleme zaman alıcı ve karmaşık bir süreçtir, ama zaman içinde bu yatırım, üstün performansı ile ödüyor.

Yayıncı kılavuzu: Araba Tech
Yazar: Mike Mavrigian
Yayın yılı: 2013
Yönetim biçimi: pdf
Kitap dili: İngilizce